5-6 Yaş Grubu

     5 ve 6 yaş gruplarımızda yoğunlaştırılmış montessori çalışmaları sunmaktayız. Çocuklarımızı ilköğretime hazırlarken ezberci sistemin yerine kendilerini geliştirebilecekleri temelleri atmalarına destek oluyoruz.

     Bu yaş grubu öğrencilerimizin sınıfları, gelişim düzeylerine uygun ileri seviye montessori araçları ile donatılmıştır. Çocuklarımız her gün montessori eğitimi ve İngilizce derslerinin yanı sıra düzenli olarak algoritma & robotik kodlama, jimnastik, drama, müzik/orff, sanat derslerini sunmaktayız.

     Programımızda çocuklarımızın keyifle katıldığı botanik dersi, mutfak atölyesi ve farklı bilimsel deneylerin de bulunduğu aktivitelerde sunulur. Her gün düzenli olarak bahçe saatimiz ve hareket/ parkur çalışmalarımız bulunmaktadır.

     Her ay farklı konuların anlatıldığı temamız çocuklara yeni bilgiler sunar. Ailelerimiz özel mobil uygulama üzerinden ayın temasına, ders içeriklerine, yemek menüsüne ve etkinlik takvimine ulaşabilir. Ayrıca; öğretmenlerimizin her gün çocuğumuz için ayrı ayrı yazdığı gün sonu notlarına ve çocuklarımıza ait günlük fotoğraf ve videolarına ulaşabilirsiniz.